آهنربای نگهدارنده چاقو و ابزار فلزی کاربرد: نگه داشتن چاقوهای آشپزخانه و ابزارآلات فلزیجنس : جنس بدنه از مواد پروپیلن با گرید بهداشتی هم.. Product #: chef114 based on 0 reviews 200

آهنربا نگهدارنده چاقو و ابزار فلزی

برند:
کد محصول: chef114
در دسترس: 200
وزن: 230.00g
ابعاد: 33.00cm x 5.00cm x 2.00cm
برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.: 09127299115

کاربرد: نگه داشتن چاقوهای آشپزخانه و ابزارآلات فلزی
جنس : جنس بدنه از مواد پروپیلن با گرید بهداشتی همراه با آهنربایی قوی
آیا در آشپزخانه خود از آهنربای نگهدارنده چاقو استفاده می کنید؟
آهنربای نگهدارنده چاقو، یک وسیله کاربردی برای آشپزخانه شماست که می توانید آن را به دیوار بچسبانید و چاقوها و ابزارهای خود را به آن متصل کنید.
آهنربای نگهدارنده چاقو، یک نوار مغناطیسی است که قابلیت جذب فلزات را دارد. با داشتن این آهنربا، شما می توانید چاقوها و ابزارهای فلزی آشپزخانه را به آن وصل کنید تا هم فضای آشپزخانه شما زیباتر شود و هم وسایل و ابزارهای خانه را مرتب بمانند.
آهنربای نگهدارنده چاقو برای کارگاه های چوب بری، نجاری، تعمیرگاهها و خیاطی نیز عالی است؛ زیرا می توان آچار، تبر، اره، قیچی ،سوزن و وسایل فلزی دیگر را به آن وصل کرد تا در جای خودش بماند و در محیط پخش نشود!
کاربردهای بی نظیر آهنربای نگهدارنده چاقو
این وسیله، از آن ابزارهایی است که حسابی برایتان کاربردی خواهد بود؛ زیرا نه تنها وسایل فلزی آشپزخانه به این وسیله متصل می شود، بلکه می توانید کلیدها و اسباب بازی های فلزی کودکان خود را هم به آن بچسبانید. اگر از جمله افرادی هستید که کلید و سوئیچ خود را زیاد گم می کنید، آهنربای جذب چاقو بهترین مکان برای کلیدهای شماست و خیالتان را راحت می کند که کلیدها و وسایل مهم شما گم نخواهد شد.
اگر فرزند کوچکی دارید، آهنربای جذب چاقو و قیچی را در آشپزخانه خود نصب کنید؛ زیرا کودکان به دلیل کنجکاوی، به آشپزخانه می روند و وسیله های خطرناک مانند قیچی و چاقو را برمی‌دارند و این موضوع ممکن است باعث زخمی شدن و آسیب آنها شود. با نصب آهنربای نگهدارنده چاقو، شما می توانید وسایل تیز مانند چاقو و قیچی را روی آن بچسبانید تا فرزند شما نتواند آنها را بردارد و آسیبی به خودش برساند.
نصب آهنربای نگهدارنده چاقو به شما کمک می کند تا نظم و ترتیب بیشتری به خانه خود بدهید و از گم شدن چاقوها و ابزارهای آشپزخانه جلوگیری کنید.
آویزان کردن ابزارها به آهنربا، باعث می شود سریعتر از این وسایل استفاده کنید و زمان کوتاهتری برای انجام کارها صرف کنید. این موضوع برای روزهای کاری خانمهای شاغل و مهمانی ها واقعا اهمیت دارد و به شما کمک می کند تا سریعتر غذایتان را آماده کنید و کمتر خسته شوید.
یکی از مزیت های نگهدارنده چاقو حفاظت وسایل از آسیب دیدگی ها است. با استفاده از این ابزار، لبه چاقوهای شما سالم می ماند و در کنار دیگر وسایل آشپزخانه، خراب و کُند نمی شود؛ زیرا داخل کشوهای آشپزخانه به دیگر وسایل برخورد نمی کند و کارایی آنها حفظ می شود. در نتیجه چاقوها و ابزارهای آشپزی شما سالم می ماند.
حتما لازم نیست فضای زیادی در آشپزخانه داشته باشید تا بتوانید آهنربای نگهدارنده چاقو را نصب کنید. این وسیله در هر آشپزخانه ای با هر ابعادی قابل استفاده است. حتی می توانید این وسیله را داخل کابینت یا کمد خود نصب کنید و از فضای آشپزخانه بهتر استفاده کنید. برای نصب آهنربای نگهدارنده چاقو شما می توانید از  پیچ و رولپلاک کمک بگیرید تا محکم روی دیوار نصب شود و ثابت بماند.
بعضی ها فکر می کنند که آهنربای نگهدارنده چاقو بعد از مدتی خاصیتش را از دست می دهد؛ اما باید بدانید که کیفیت مغناطیس آن دائمی است. خاصیت آهنربایی این وسیله نیز به قدری بالا است که چاقوها و ابزارهای روی آن به راحتی جابه‌جا نمی شوند و نمی افتند! پس با خیال راحت می توانید از این وسیله استفاده کنید و نگران افتادن وسایل نباشید!
آهنربای نگهدارنده چاقو، یکی از پرطرفدارترین وسایل آشپزخانه
احتمالا شما هم آهنربای جذب چاقو را در آشپزخانه های بزرگ ، کنار آشپزهای حرفه ای مشاهده کرده اید؛ این محصول با کاربرد فوق العاده اش به یکی از محبوب ترین ابزارها تبدیل شده است. شما نیز می توانید از آهنربای جذب چاقو و قیچی برای آویزان کردن وسایل آشپزخانه خود استفاده کنید. به علاوه این وسیله در بالکن، انباری، کارگاه و دفتر کار نیز قابل استفاده است.
اگر می خواهید نظم بیشتری به آشپزخانه خود بدهید، وسایل خود را از دسترس کودکان خارج کنید و آشپزخانه زیباتری داشته باشید، آهنربای جذب چاقو را در آشپزخانه خود نصب کنید و به محیط آشپزی خود نظم و زیبایی ببخشید.
برای خرید آهنربای نگهدارنده چاقو، می توانید از این فروشگاه اقدام به خرید کنید تا پس از آن، محصول موردنظر شما برای ارسال آماده شود و خیلی سریع به دست شما برسد.

هیچ دیدگاهی وجود ندارد
نوشتن دیدگاه
متوسطعالی
نظرات فیس بوک